elżbieta życka you're welcome

Elżbieta Życka dyrektorem działu Client Service! 

Do zespołu You’re Welcome z początkiem sierpnia dołączyła Elżbieta Życka. Na stanowisku Account Directora pokieruje działem Client Service.

Autor:

Do zespołu You’re Welcome z początkiem sierpnia dołączyła Elżbieta Życka. Na stanowisku Account Directora pokieruje działem Client Service. Ela jest odpowiedzialna za rozwój i pracę działu, za utrzymanie relacji z klientami agencji oraz budowanie i rozwijanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.

Elżbieta Życka You're Welcome

Elżbieta Życka z branżą reklamową związana jest od wielu lat — 23 lata pracowała w Grupie Radiowej Agory, z czego 20 lat jako Dyrektor Regionalna, uczestnicząc w licznych zmianach i restrukturyzacjach firmy. Jej silna orientacja na cele, wysoka motywacja oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi sprawiły, że prowadzone przez nią zespoły zdobywały wyróżnienia i nagrody. Obecnie za cel zawodowy stawia sobie wysoką efektywność prowadzonych kampanii i projektów crossmediowych.

Ela wraz z zespołami prowadziła projekty m.in. dla: Naos Poland, Ziaja, Iglotech, Rebel, NNV, MTG SA czy Europejskie Centrum Solidarności.

Prywatnie miłośniczka czworonogów i aktywnego spędzania czasu.

Realizujemy konsekwentnie nasz cel, czyli tworzymy taką agencję full service, żeby kadra managerska z Trójmiasta nie musiała jeździć już tak często na spotkania do Warszawy. Idzie nam to całkiem nieźle, ale z Elą z pewnością cel ten zrealizujemy znacznie szybciej!

Cześć, Elu! Dobrze mieć Cię na pokładzie.

Materiały Agencji

Zobacz więcej