edyta wojtkowska you're welcome

Poznajcie Edytę – naszą specjalistkę od social media

Edyta Wojtkowska, czyli nasza eksperta od mediów społecznościowych. Konkretna, spokojna i przede wszystkim – po prostu niezastąpiona. Poznajcie ją bliżej!

Autor:

Na poważne pytanie, jaka była jej droga do miejsca, w którym obecnie się znajduje, odpowiada ze śmiechem – „wyboista”. To właśnie cała Edyta – konkretna i obdarzona umiejętnością rozbrajania z pozoru sztywnych tematów – dozą humoru, który udziela się całemu zespołowi. Poznajcie Edytę Wojtkowską – naszą specjalistkę od social mediów. 

Edyta Wojtkowska social media specialist

Od wolontariusza do specjalistki social media

Warsztat szlifowała na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie studiowała dziennikarstwo i komunikację wizerunkową. Po obronieniu licencjatu przeniosła się do Wrocławia, gdzie ukończyła na SWPS kreowanie mediów. Już podczas studiów aktywnie brała udział w akcjach wolontariackich skupionych wokół mediów oraz zdobywała doświadczenie w agencjach reklamowych. Stamtąd przybyła do Gdańska, gdzie rozpoczęła swoją przygodę z You’re Welcome. Dokładnie w styczniu tego roku świętowaliśmy rok, od kiedy Edyta jest z nami!

Służbowo – uosobienie cierpliwości i konkretu

Jaka jest Edyta służbowo? Skupiona na pracy, pragmatyczna i konkretna. Na wszelkie pytania, które zadają jej stłoczeni wokół jej biurka Account Managerowie, odpowiada spokojnie i rzeczowo. Edyta ma ogółem dwa krzesła obok swojego stanowiska pracy. Jedno dla siebie, wiecie, takie w typie fotela prezesa – i drugie, drewniane – dla interesantów. 

Jako specjalistka od social mediów to właśnie ona zarządza w pierwszej kolejności działaniami, które będą realizowane przez naszą agencję na platformach mediów społecznościowych. Z racji tego, że jest członkinią działu social media najdłużej ze wszystkich, na przestrzeni dnia jej imię wybrzmiewa w naszym biurze średnio 40 razy. I wiecie co? Nigdy nie słyszeliśmy, by Edyta komukolwiek odpowiadała z jakąkolwiek nutą poirytowania. Kto ma interes – zostanie przez nią wysłuchany i otrzyma rekomendację, jeśli nie od razu – to w ustalonym przez obydwie strony terminie.

Jeśli pojawia się jakiś problem, który należy wyjaśnić – Edyta na spokojnie mówi o tym od razu – w końcu umiejętność sprawnej i otwartej komunikacji to cecha przewodnia eksperta od social mediów!

W każdej pracy zdarzają się stresujące dni, kto pracował kiedykolwiek w agencji marketingowej, wie o tym całkiem sporo. Edyta, oprócz pragmatyzmu w takich sytuacjach, lubi okrasić je nutką… czarnego humoru. I za to jeszcze bardziej ją kochamy.   

Prywatnie – prawdziwa dusza podróżnika

Wystarczy wpaść na Instagrama Edyty, by dojść do wniosku, że stwierdzenie – lubię podróżować – nie jest w jej wykonaniu żadnym banałem, który często pada, gdy zapytamy ludzi o to, co lubią robić w wolnych chwilach. Edyta, gdy tylko może, pakuje walizki i wyrusza w świat. 

Jej ulubione kierunki? Totalnie wszystkie. Na pytanie, ile krajów udało jej się odwiedzić odpowiedziała, że musiałaby usiąść na dłużej, by móc je wszystkie policzyć. Z odpowiedzią przyszła następnego dnia. Jak to Edyta – w biegu, między jednym spotkaniem a drugim, znajdując tę malutką chwilę przerwy w napiętym grafiku. Naliczyła dokładnie 17 państw!

Na liście krajów, w których była jest między innymi Montenegro, Chorwacja, Hiszpania, Czechy, Norwegia, Irlandia, Cypr, Włochy, Francja, Austria i Wielka Brytania. Czujecie to? O polskich miejscówkach, w których Edyta lubi chillować już nie wspominamy. To ściśle tajne, im mniej osób wie, tym więcej spokoju dla Edyty. 

Edytko, dziękujemy, że jesteś z nami! Bardzo lubimy z Tobą pracować!

Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej