Dobrą agencję trzeba mieć pod ręką

AGENCJA
FULL
SERVICE

Dla Twojej marki możemy zrobić wszystko.
Sztuką jest wyodrębnić te działania, które zrobić warto.

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

PLANUJEMY

Współpracujemy z instytutami badawczymi, prowadzimy audyty i budujemy strategie

KREUJEMY

Tworzymy marki i kompleksowe kampanie, wierzymy w moc niebanalnych pomysłów.

OBSŁUGUJEMY

Prowadzimy obsługę stałą PR i SM. Realizujemy kampanie, produkujemy spoty, dobieramy i zamawiamy media. Koordynujemy eventy, budujemy i administrujemy strony.

MAKSYMALIZAUJEMY

Kompleksowo budujemy i skalujemy nowoczesne marki DTC. Maksymalizujemy przychody, prowadząc skuteczne kampanie i kreując angażujące doświadczenia zakupowe.

20+ ekspertów

NASZ TEAM

Jesteśmy kreatywnym zespołem, który łączy innowacyjność z analizą, by tworzyć kampanie reklamowe, które rezonują. Specjalizujemy się w kreowaniu unikalnych doświadczeń reklamowych, które angażują i konwertują. Od digitalu po tradycyjne media, nasze kampanie budują silne marki i generują wyniki. Niezależnie od wyzwania, nasza agencja dostarcza strategie, które przyciągają uwagę i zostają w pamięci odbiorców.

NASZ
WORKFLOW

Pracujemy na narzędziach, z których korzystają międzynarodowe agencje. Stawiamy na optymalizację pracy i sprawdzone źródła pozyskiwania danych. Dzięki temu mamy więcej czasu na kreatywne pomysły.

Nasze biuro

NASZE KAMPANIE

Efektywny marketing sprzedaje.

+105%

zwiększenia sprzedaży produktów w trakcie i po kampanii reklamowej

+290%

zwiększenia sprzedaży produktów w trakcie i po kampanii reklamowej

+20%

wzrost świadomości marki

+20%

zwiększenia sprzedaży produktów
I love Vegan

+50%

produktów zniknęło z półek sklepów Smyk w przeciągu 2 miesięcy od rozpoczęcia kampanii

+50%

największa dodatkowa aktywizacja sprzedaży na Pomorzu

KLIENCI

Jesteśmy dumni mogąc pracować z liderami swoich branż.
Z większością naszych klientów współpraca trwa

nieprzerwanie od wielu lat.

RODZAJE WSPÓŁPRACY

01

KAMPANIE REKLAMOWE

To nasza najmocniejsza strona. Mamy wszelkie kompetencje i doświadczenie niezbędne, by tworzyć kampanie zintegrowane – zaczynając od klasycznych formatów ATL i BTL, przez social media, po ambienty i influence marketing. Mamy też potrzebną wiedzę i odwagę, by odradzić Ci działania 360° – w zamian doradzić te media i działania, które zrealizują najlepsze wyniki. Nie musisz być z marką wszędzie – tylko tam, gdzie warto.

Warunki:

Budżet marketingowy: od 50k
Umowa: na okres trwania kampanii

02

POJEDYNCZE USŁUGI

Nasz zespół to eksperci z różnych obszarów marketingu, gotowi realizować szeroki zakres usług. Od zarządzania social media, przez optymalizację SEO, po kampanie Google Ads i administrację stronami www – oferujemy kompleksowe wsparcie. Nasze podejście zakłada indywidualne ustalenie celów i regularne raportowanie wyników, co czyni nas idealnym partnerem w rozbudowie Twoich działań marketingowych o nowe kanały.

Warunki:

Budżet kampanii: do ustalenia
Umowa: minimum rok

03

POJEDYNCZY PROJEKT

Ta opcja jest dla Ciebie jeżeli np. wprowadzasz na rynek nowy produkt bądź usługę, potrzebujesz np. brandingu, badań, strategii czy strony. Prowadzisz działania marketingowe ale chcesz zrealizować rebranding firmy, potrzebujesz np. księgi identyfikacji, spotu, video, photo czy contentu na stronę – możemy przygotować dla Ciebie pojedyncze zadanie bez wiązania się dłuższą umową

Warunki:

Fee Agencji: wycena indywidualna
Umowa: zamówienie na projekt

04

OUTSOURCING MARKETINGU

Outsourcing marketingu zapewnia Ci zewnętrzny dział marketingowy, który działa jak integralna część Twojej firmy, dostosowując się do bieżących potrzeb i pracując na godziny. Dzięki dedykowanemu opiekunowi i zespołowi specjalistów, masz pewność, że wszystkie strategie i narzędzia marketingowe są odpowiednio dobrane i wdrażane, aby wspierać Twój biznes. Ta elastyczna forma współpracy umożliwia skuteczne zarządzanie zasobami i kosztami, oferując dostęp do profesjonalnego wsparcia marketingowego, kiedy tylko jest to potrzebne, co pozwala Twojej marce na ciągły rozwój bez konieczności angażowania dodatkowych wewnętrznych zasobów.

Warunki:

Fee Agencji: 15k / miesięcznie
Cena 1 godziny: 190 zł netto
Budżet marketingowy: min. 10k miesięcznie
Umowa: minimum rok

KOMPETENCJE

Jesteśmy full service – możemy zrobić dla Twojej marki wszystko ale dzięki wiedzy i doświadczeniu wybieramy rozwiązania najbardziej efektywne.

A CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ MARKI?

ZADZWOŃ

Odezwij się do nas, pomożemy.