Maksumalizujemy

Kompleksowo budujemy i skalujemy nowoczesne marki DTC. Maksymalizujemy przychody, prowadząc skuteczne kampanie i kreując angażujące doświadczenia zakupowe. Dążmy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Zwiększamy konwersje, zyski lub inne wskaźniki, które są kluczowe dla sukcesu biznesowego naszych klientów.

MEDIA PERFORMANCE

MAKSYMALIZUJEMY

MEDIA PERFORMANCE

Zajmujemy się pozycjonowaniem i przeprowadzamy link building. Optymalizujemy treści i struktury stron, tak aby były bardziej widoczne. Budujemy linki prowadzące do stron internetowych, zwiększając ich popularność w wyszukiwarkach.

Tworzymy takie treści SEO, żeby odpowiadały potrzebom użytkowników i jednocześnie spełniały wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych. Dzięki temu zwiększamy widoczności strony w wynikach wyszukiwania, liczbę odwiedzin i ruch organiczny.

Optymalizacja techniczna i UX to dwie kluczowe metody optymalizacji stron internetowych. To dzięki nim strony naszych klientów są bardziej dostępne, dostosowane do potrzeb użytkowników, łatwiejsze do przeglądania i szybciej się ładują.

SEO & POSITIONING

MAKSYMALIZUJEMY

SEO & POSITIONING

Kampanie zasięgowe SEO to działania, które mają na celu zwiększenie zasięgu witryny poprzez zoptymalizowanie jej dla konkretnych słów kluczowych lub fraz związanych z daną branżą. Przeprowadzamy je w oparciu o zaawansowane narzędzia.

Kampanie produktowe SEO służą do optymalizowania stron internetowych pod kątem konkretnych produktów, tak aby zwiększyć ich sprzedaż i zasięg. Na ich potrzeby tworzymy recenzje i porównania produktów, zdjęcia produktowe, filmy i wiele innych.

PPC to model reklamy internetowej, który pozwala marce na precyzyjne ustalenie słów kluczowych i grupy docelowej. Reklamy są wyświetlane użytkownikom, którzy poszukują konkretnych produktów lub przeglądają strony internetowe o określonej tematyce.

Criteo działa w oparciu o zaawansowane algorytmy i technologie przetwarzania danych, które pozwalają na personalizowanie reklam i dopasowywanie ich do potrzeb użytkowników. To skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży i pozyskanie nowych klientów.

Kampanie sprzedażowe SEO pomagają zwiększyć sprzedaż produktów lub usług poprzez zoptymalizowanie strony internetowej. Dzięki temu widoczność strony w wynikach wyszukiwania rośnie. A większa widoczność, to większa liczba klientów.

Kampanie remarketingowe umożliwiają ponowne dotarcie do użytkowników, którzy już odwiedzili stronę internetową marki, ale nie wykonali pożądanej akcji. To skuteczny sposób na poprawę konwersji i sprowadzenie użytkowników w dół lejka sprzedażowego.

Google Ads umożliwia wyświetlanie reklam na stronach wyszukiwania Google, a także na innych witrynach i aplikacjach internetowych. Pozwala marce dotrzeć do potencjalnych klientów w momencie, gdy poszukują oni określonych produktów lub usług.

Facebook Ads są skierowane do użytkowników na platformach takich jak Facebook, Instagram i Messenger, w oparciu o ich aktywności, profile i preferencje, oraz na innych stronach internetowych, na których są zalogowani. Konwersja rośnie w oczach.

TikTok Ads są wyświetlane użytkownikom w oparciu o ich preferencje, zachowania i podobieństwo przeglądanych treści do tych oferowanych przez reklamodawców. To skuteczna reklama skierowana do młodych osób, zainteresowanych trendami wideo i muzyką.

CONTENT MARKETING

MAKSYMALIZUJEMY

CONTENT MARKETING

Tworzymy treści do digitalu, które się sprzedają. Nieprzegadane, kreatywne i informacyjne. Oferujemy pełną obsługę copywriterską lub współpracę projektową. Piszemy teksty o produkcie, na stronę i do sklepu internetowego.

Materiały filmowe tworzymy z pasją i przyjemnością. Dlatego cieszy nas, że video przejmuje Internet szturmem, a marki coraz chętniej sięgają po tę formę wsparcia sprzedaży. Skutecznie pomagamy im to robić, w krótkiej i dłuższej formie.

Realizujemy sesje zdjęciowe z produktem w roli głównej. Przygotowujemy koncepcje i scenografie. Dostarczamy wysokiej jakości zdjęcia, które wyróżniają produkty na tle konkurencji. Robimy sesje do kanałów własnych marki, sklepów i kampanii.

MARKETING AUTOMATION

MAKSYMALIZUJEMY

MARKETING AUTOMATION

Planujemy działania marketing automation, na podstawie różnych zachowań użytkowników na stronie. W oparciu o nie tworzymy rozbudowane scenariusze, które pozwalają nam przewidywać ścieżki użytkowników i to jak powinniśmy reagować.

Dobieramy gotowe integracje lub tworzymy dedykowane rozwiązania od zera. Przeprowadzamy testy, wybieramy funkcjonalności i upewniamy się, że wymiana danych pomiędzy sklepem, a podpiętym narzędziem jest udana.

Tworzymy treści, które wygrzewają leady i sprowadzają użytkowników w dół lejka sprzedażowego. Dostarczamy content, który edukuje o produkcie, dostarcza niezbędnych informacji i wspiera użytkowników w procesie zakupowym.

MARKETPLACE CONTENT

MAKSYMALIZUJEMY

MARKETPLACE CONTENT

Projektujemy szablony na platformy handlowe Allegro, Amazon, Empik, EELI, E-bay. Mamy w tym spore doświadczenie, dlatego nasze projekty są dobrze dopasowane do specyfiki platformy i wymagań klienta. Dbamy o to, by były spójne z wizerunkiem marki i oczekiwaniami grupy docelowej.

Znamy się na produkcji contentu na platformy e-commerce. Ważne jest, aby treści były dostosowane do grupy docelowej i specyfiki danej platformy. Dlatego, tworzymy wysokiej jakości treści, które przyciągają uwagę i zwiększają sprzedaż produktów.

Zarządzanie listingami i promocją to kluczowe elementy sprzedaży online. Promujemy produkty w wielu kanałach jednocześnie, dbamy by były odpowiednio opisane, miały wysokiej jakości zdjęcia i były łatwe do znalezienia przez klientów.

PROMO ACTIVATIONS

MAKSYMALIZUJEMY

PROMO ACTIVATIONS

Fajna akcja promocyjna to taka, która spełnia założony cel, a ludzie chcą z niej skorzystać. Klucz do jej realizacji to skuteczna koncepcja. To właśnie oryginalne i pomysłowe podejście do promocji wyróżnia produkt i zwiększa atrakcyjność akcji.

Mechanizm promocyjny to sposób w jaki realizujemy konkretną akcję promocyjną. Może się różnić w zależności od celu, grupy docelowej i produktu. Dobrze dobrany i zaprojektowany mechanizm jest jak strzał w dziesiątkę.

Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego warto zadbać nawet o te najmniejsze. W ramach akcji promocyjnych nasza agencja zajmuje się ich planowaniem i realizacją. Dodatkowo przygotowujemy kalendarz akcji, z którym wszystko idzie jak po maśle.

STRATEGY & AUDITS

MAKSYMALIZUJEMY

STRATEGY & AUDITS

Strategia e-commerce i plany aktywacyjne to działania, które mają na celu zwiększenie sprzedaży za pomocą kanałów elektronicznych. W skrócie, jest to plan, jak sprzedawać w Internecie. Do tego dobrze skrojony plan aktywacyjny i wyniki sprzedaży rosną aż miło!

Od lat przeprowadzamy audyty SEO. Pozycjonujemy strony internetowe na dowolnym etapie ich rozwoju. Dokonujemy całościowej analizy i proponujemy konkretne rozwiązania, które pozwalają zwiększyć widoczność w Internecie.

Przeprowadzamy audyt i optymalizację konwersji. Jest to proces analizy strony internetowej lub innej formy interakcji z klientami, który ma na celu zwiększenie liczby konwersji, czyli działań, które prowadzą do realizacji zamierzonego celu.

Audyt UX i użyteczności to proces analizowania wrażeń użytkowników. Naszym celem jest zidentyfikowanie problemów w interakcji użytkownika z produktem i zaproponowanie rozwiązań, które pozwolą budować pozytywne doświadczenia.

Te kompetencje pomogły nam w realizacji projektów:

LIVE COMMERCE

MAKSYMALIZUJEMY

LIVE COMMERCE

Przedstawiamy produkty i usługi oferowane przez firmę oraz eksponujemy jej wartości dla potencjalnych klientów. Opracowujemy tego typu prezentacje w rozmaitych formach dopasowanych do potrzeb klientów. Wiemy, jak przyciągnąć uwagę.

Łączymy tradycyjną sprzedaż z transmisją na żywo ze sprzedawcą i zapewniamy klientom bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy za pomocą czatu. Te dwa sprawdzone narzędzia świetnie poprawiają interakcję z klientami i podnoszą słupki sprzedaży.

Ciekawe, angażujące i profesjonalne. Takie są nasze prezentacje sprzedażowe live. Tworzymy dla naszych klientów transmisje internetowe, w których marka na żywo prezentuje swoje produkty oferując użytkownikom wyczerpującą wiedzę i wsparcie.

ONLINE STORE DEVELOPMENT

MAKSYMALIZUJEMY

ONLINE STORE DEV

Platformy e-commerce to narzędzia umożliwiające prowadzenie sklepu internetowego. Wybór odpowiedniej platformy opieramy o funkcjonalności, które najlepiej odzwierciedlają aktualne i przyszłe potrzeby naszego klienta.

Wdrażamy sklepy internetowe. Dobieramy odpowiednie rozwiązania i przeprowadzamy konfigurację. Następnie integrujemy je z niezbędnymi usługami i podłączamy narzędzia. To wszystko z myślą o intuicyjnym user flow i redukcji pain pointów użytkowników.

Tworzymy wartościowe, merytoryczne i interesujące treści o wysokiej jakości. Dbamy o regularność publikacji i zróżnicowanie formatów. Tak przyciągamy i utrzymujemy uwagę odbiorców ze wszystkich segmentów grupy docelowej.

Chcesz
zlecić projekt?

NASZE

KOMPETENCJE

Jesteśmy full service – zajmujemy się markami kompleksowo. Pełen wachlarz usług realizowanych in house pozwala nam wybrać te najbardziej efektywne.

PRACUJ Z NAMI

I rozwijaj swój biznes.