Obsługujemy

Każdy wie, że najlepszy plan bez odpowiedniej realizacji skończy sie porażką. Nasz dział Client Service na codzień koordynuje działania naszych specjalistów. Z powodzeniem prowadzimy m.in. obsługę stałą PR i SoMe, realizujemy kampanie, produkujemy spoty, dobieramy i zamawiamy media. Koordynujemy eventy, budujemy i administrujemy stronami.

you're welcome agency

PR

OBSŁUGUJEMY

PR

Tworzymy kompleksowe kampanie wizerunkowe. Docieramy do odpowiednich mediów, kreujemy wizerunek marki i zwiększamy jej rozpoznawalność. W ten sposób budujemy trwałe relacje firmy z konsumentami i mediami.

Mamy kompetencje domu mediowego. Opracowujemy road mapy i content plany kampanii. Pomagamy rozdzielić budżet, wybrać odpowiednie media i dokonać ich zakupu. Oceniamy skuteczność i maksymalizujemy ROI.

Budujemy pozytywne relacje z mediami. Dostarczamy rzetelnie przygotowane i merytorycznie poprawne treści. W ten sposób tworzymy spójny i przejrzysty obraz działalności firmy, bez komunikacyjnego chaosu i kryzysowych sytuacji.

Budujemy markę pracodawcy. Planujemy i koordynujemy działania wewnętrzne i zewnętrzne. Kreujemy wizerunek firmy przyjazny pracownikom, komunikujemy wartości, usprawniamy procesy i wzmacniamy relacje.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to dzisiaj konieczność. W ramach działań CSR pomagamy dobrać odpowiednie narzędzia, wdrożyć zasady społecznej odpowiedzialności i skutecznie komunikować działania firmy w tym obszarze.

Sponsoring to skuteczne narzędzie public relations dające możliwość masowej promocji. Nasza agencja dobiera organizacje, proponuje konkretne wydarzenia i zajmuje się projektowaniem oraz produkcją materiałów promocyjnych w tym obszarze.

Kreatywne wysyłki PR to skuteczny sposób zwrócenia uwagi mediów na markę. Zaczynamy od dobrego planu i oryginalnego pomysłu. Potem tylko odpowiednia realizacja i gotowe. Tak zdobywamy zaufanie mediów i zainteresowanie dziennikarzy.

Komunikujemy klientów z otoczeniem. Koordynujemy działania związane z wizerunkiem, tworzymy systemy i standardy komunikacji. Dbamy o korzystny wizerunek firmy, który sprzyja jej rozwojowi i pomaga budować relacje ze stakeholderami.

Przeprowadzamy monitoring mediów. Dobieramy słowa kluczowe, sprawdzamy artykuły i wzmianki prasowe, przeczesujemy Internet. Mamy oko na telewizję i wsłuchujemy się w audycje nadawane przez radio. Czujność i analiza!

Marketing treści. Prowadzimy blogi firmowe, przygotowujemy notatki prasowe i artykuły. Opracowujemy content do komunikatów prasowych i medialnych oraz na wydarzenia. Tworzymy treści, które zmieniają punkt widzenia!

Custom Publishing to wydawanie treści na zlecenie. Dzięki niemu wewnętrzni i zewnętrzni klienci firmy są na bieżąco z jej działaniami i czują się dobrze poinformowani. Nasza agencja wspiera marki w tworzeniu takich publikacji.

Znajomość opinii pozwala skutecznie budować wizerunek firmy i planować działania zgodnie z oczekiwaniami grupy odbiorczej. Już sam proces badania opinii korzystnie wpływa na odbiór marki. Pokazuje jej zaangażowanie i podejście do klienta.

Przygotowujemy profesjonalne zgłoszenia do konkursów branżowych. Dbamy o spełnienie wszystkich punktów regulaminowych i przygotowujemy zgłoszenia, które mogą powalczyć o wygraną. Pokazujemy projekty i marki od najlepszej strony.

SOCIAL MEDIA

OBSŁUGUJEMY

SOCIAL MEDIA

Tę platformę znamy na wylot. Na Facebooka przygotowujemy całe strategie komunikacji lub jednorazowe akcje promujące konkretne kampanie. Od lat z powodzeniem prowadzimy fanpage, organizujemy eventy i współpracujemy z influencerami.

Młodszy, lepiej wyglądający brat Facebooka. To typowo wizualna platforma, która pozwala na ciekawe interakcje z odbiorcami. Realizujemy tutaj kampanie influencerskie, prowadzimy konta i live’y, organizujemy konkursy i testowania produktów.

Błyskawicznie rozwijająca się platforma, uwielbiana przez gen Z. Na szczęście wiemy, co się młodym podoba. Na TikToku to trochę wyczyn, bo trendy trwają tam tylko kilka dni. Liczą się świeże pomysły, autentyczny przekaz i szybkość reakcji.

Profesjonalna platforma dla firm i pracowników. Świetne miejsce do kreowania wizerunku przedsiębiorstwa, prowadzenia rekrutacji i szeroko zakrojonych działań emloyer brandingowych. Tworzymy strategie i treści dopasowane do tego kanału.

Platforma skoncentrowana na formatach wizualnych. Na Pinteresta przygotowujemy strategie komunikacji oraz kampanie mające na celu kreowanie świadomości, wzbudzenie zainteresowania i zwiększanie konwersji do prywatnych kanałów marki.

Mikroblogowanie nie jest dla każdego. Ale tym wybranym może przynieść niezłe korzyści. Twitter daje możliwość precyzyjnego targetowania, a obecność na nim pozwala skutecznie zwiększać świadomość marki, kreować wizerunek i konwersję.

Przygotowujemy strategię, wdrażamy i prowadzimy kanały na YouTube. Własny kanał to dla marki super narzędzie do nawiązywania i podtrzymywania relacji z odbiorcami. Nasza agencja zajmuje się też produkcją contentu i opracowuje plany komunikacji.

EVENTY

OBSŁUGUJEMY

EVENTY

Odbiorcy niezmiennie kochają akcje pro sale. Jest też z czego wybierać: buy & get, loterie, rabaty, testowanie produktów, moglibyśmy jeszcze długo wymieniać. Wiemy, jak tworzyć skuteczne akcje prosprzedażowe, te online, w realu i online-offline.

Dopięte na ostatni guzik i niezapomniane. Takie są gale i jubileusze zorganizowane przez naszą agencję. Dbamy o odpowiednią oprawę wydarzenia, organizację od strony technicznej i niezakłócony przebieg. Szampańska zabawa!

Pomagamy tworzyć zgrane zespoły. Wykorzystujemy do tego własne doświadczenia i narzędzia, które działają na ludzi jak magnes. Ciekawe aktywności, dobra atmosfera i nic na siłę. Nawet introwertycy się dobrze bawią. Kulturka.

Zajmujemy się organizacją pikników dla firm. Dbamy o odpowiednią lokalizację i moc atrakcji – dla dorosłych i dzieci. Tworzymy niezbędną infrastrukturę i jesteśmy gotowi na nieoczekiwane sytuacje. Bezpieczeństwo i dobra zabawa idą w parze!

Oferujemy kompleksowe usługi dla wystawców i organizatorów targów. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i logistyką. Mamy odpowiednie doświadczenie i zaplecze techniczne niezbędne do przygotowywania stoisk targowych i materiałów promocyjnych.

Impreza tematyczna w naszym wykonaniu to jest dopiero bal. Dekoracje i temat są takie, że czapki spadają z głów. Do tego niepowtarzalne pokazy, konkursy i inne atrakcje przygotowane specjalnie na wydarzenie. Same plusy, zero minusów.

Przygotowujemy inauguracje i otwarcia na wysokim poziomie. Nasza agencja zajmuje się organizacją imprez, które są zwieńczeniem wysiłku i pracy, jakie zostały włożone w cały proces przez wszystkie zaangażowane w niego osoby.

Sukces takiego wydarzenia zależy często od sposobu jego organizacji. Dlatego konferencje i kongresy, które realizujemy opieramy wyłącznie o sprawdzone rozwiązania i zaufanych podwykonawców. Zajmujemy się wydarzeniami online, offline i hybrydowymi.

Organizujemy eventy online. Łączymy technologię i marketing dla firm i cyfrowych użytkowników. Efekty? Dostępność, łatwość promocji, możliwość angażowania większej ilości widzów i zbierania danych już podczas wydarzenia.

WEB DEVELOPMENT

OBSŁUGUJEMY

WEB DEV

W ramach administracji strony internetowej dbamy o jej widoczność, aktualność, bezpieczeństwo i sprawne działanie. W zależności od potrzeb klientów przeprowadzamy back-upy, aktualizujemy wtyczki i modyfikujemy treści na stronie.

Wdrażamy strony internetowe w oparciu o gotowe projekty. Odpalamy CMS wraz z potrzebnymi funkcjami, wrzucamy layout, publikujemy treści, implementujemy niezbędne narzędzia od Google i formularz kontaktowy. Optymalizujemy i badamy skuteczność.

Budujemy dobrze działające sklepy internetowe. Dobieramy odpowiednie rozwiązania do projektu klienta i przeprowadzamy jego konfigurację. Następnie integrujemy sklep z niezbędnymi usługami, podłączamy narzędzia do analityki, mailing i gotowe!

Przeprowadzamy wdrożenia aplikacji w oparciu o gotowe projekty. Tworzymy potrzebną infrastrukturę, instalujemy i uruchamiamy aplikację w środowisku produkcyjnym. Integrujemy apkę z systemami zewnętrznymi i umożliwiamy jej pełne funkcjonowanie.

KAMPANIE

OBSŁUGUJEMY

KAMPANIE

Realizujemy kreatywne kampanie z udziałem popularnych twórców social media i liderów opinii. Influencer marketing to sprawdzony sposób na dotarcie i zaangażowanie grupy docelowej, szczególnie tej odpornej na tradycyjne formy reklamy.

Tworzymy spoty reklamowe od A do Z, prowadzimy lokowanie produktu i zajmujemy się sponsoringiem mediów. Reklama telewizyjna pozwala skutecznie dotrzeć do masowego widza. To duże zasięgi i mocny audiowizualny przekaz.

Być tam, gdzie odbiorcy marki, to kwintesencja kampanii w aplikacjach mobilnych. Wspieramy takie podejście i pomagamy tworzyć reklamy statyczne i rich media. Z powodzeniem realizujemy reklamy kontekstowe i mobilne.

In-game advertising to nic innego, jak osadzanie treści reklamowych w grach. To czy opiera się ono o wykupienie przestrzeni reklamowej, czy o bardziej angażującą formę, zależy od klienta i celu kampanii. Nasz zespół pomaga dobrać najlepszą strategię.

Działania w sieci reklamowej lub wyszukiwania oraz na YouTube. Dzięki nim docieramy do osób, które potrzebują oferowanego przez firmę dobra lub usługi. A remarketing w Google Ads minimalizuje porzucane koszyki, jak zły!

Reklamujemy firmy w miejscach, gdzie naturalnie przebywają ich klienci. Realizujemy kampanie w obrębie jednej platformy social media lub wielu jednocześnie. Cenimy je za różnorodne możliwości dotarcia i pozyskania klienta.

Kampanie display, artykuły sponsorowane i reklamy umieszczone w witrynie. Ich główna zaleta to docieranie do odbiorców w wielu miejscach jednocześnie. Są łatwe w obsłudze, realizują konkretne cele i wzbudzają potrzebę zakupową.

Jedno wiemy na pewno. Aktywność marki na świeżym powietrzu pobudza kondycję firmy. Dobrze wpływa na kreowanie wizerunku, pomaga klientom zabić czas na przystanku i buduje świadomość marki. Warto wyjść na miasto.

Nasze kampanie radiowe wpadają w ucho. Jak to robimy? Tworzymy strategię radiową, opracowujemy koncepcję, realizujemy spot i pomagamy w wyborze wydawców. Tak przygotowana kampania to świetny sposób na dotarcie do masowego odbiorcy.

Tworzymy reklamy prasowe, w princie i na e-wydaniach. Reklama w prasie jest super, bo angażuje najwięcej zmysłów. Można ją nie tylko zobaczyć, ale też dotknąć, posłuchać, a nawet powąchać czy przetestować dzięki niej produkt. Fajnie? Pewnie, że tak.

PROMOCJA

OBSŁUGUJEMY

PROMOCJA

Nasz dział DTP zna się na rzeczy. Od projektowania, przez przygotowanie do druku, po obróbkę introligatorską. Realizujemy projekty małoformatowe, druki wielkoformatowe i uszlachetnienia produktów poligraficznych. Print is not dead.

Przygotowujemy drukowane materiały promocyjne, w małym i wielkim formacie. Dobrze zaprojektowane i spójne z wizerunkiem marki. Materiały drukowane to doskonałe wsparcie dla działu sprzedaży i skuteczne narzędzie budujące świadomość firmy.

Przygotowujemy spersonalizowane i oryginalne gadżety. Zaczynamy od pomysłu, dopracowujemy szczegóły i dostarczamy gotowe akcesoria lub całe gift packi we wskazane miejsce. Odpowiadamy za każdy aspekt procesu, dogrywamy zamówienia i terminy.

Chcesz
zlecić projekt?

NASZE

KOMPETENCJE

Jesteśmy full service – zajmujemy się markami kompleksowo. Pełen wachlarz usług realizowanych in house pozwala nam wybrać te najbardziej efektywne.

PRACUJ Z NAMI

I rozwijaj swój biznes.