Planujemy

Współpracujemy z instytucjami badawczymi, prowadzimy audyty i budujemy strategie. Wszystko zaczyna się od dobrego planu popartego analizą i badaniami.

AUDYT

PLANUJEMY

AUDYT

Nikt nie lubi, każdy potrzebuje. Tak chyba najprościej możemy opisać audyt marketingowy. Ten przygotowany przez nas jest: całościowy, wszechstronny i pogłębiony. Przeprowadzamy go dla całej organizacji lub wybranych obszarów.

Od lat przeprowadzamy audyty SEO. Pozycjonujemy strony internetowe na dowolnym etapie ich rozwoju. Dokonujemy całościowej analizy i proponujemy konkretne rozwiązania, które pozwalają zwiększyć widoczność w Internecie.

Lepiej działająca strona, to zadowolony klient, lepsza konwersja i sprzedaż. Dlatego uważamy, że audyt techniczny to połowa sukcesu. Pozwala wyeliminować pain pointy z procesu zakupowego i poprawić funkcjonowanie platformy.

BADANIA

PLANUJEMY

BADANIA

Bez względu na branżę jedno jest pewne – rynek nieustannie się zmienia. Dzięki badaniom rynku, wśród tych zmian dostrzegamy trendy, zagrożenia i szanse. Rozpoznajemy otoczenie rynkowe i monitorujemy dynamikę zjawisk.

Sprawdzona metodologia i rzetelne pomiary to nasz sposób na badania marketingowe. Mamy w tym spore doświadczenie. Przeprowadzamy wyczerpującą analizę dotychczasowych działań, otoczenia rynkowego, konkurencji i trendów.

Badania marki pokazują, jak wypada ona na tle konkurencji. W ramach tych badań, analizujemy wszystko, co składa się na DNA marki. Bierzemy pod lupę tożsamość, USP, wartości, kulturę organizacji i świadomość marki.

Badania klienta pozwalają poprawnie określić grupę docelową i zidentyfikować potencjalnych nowych odbiorców. Podczas tego procesu przeprowadzamy podział na segmenty i budujemy persony. Takie podejście pozwala nam lepiej zrozumieć zachowania konsumentów.

Lojalności konsumentów nie da się kupić. Dlatego satysfakcja klienta jest na wagę złota. Badania opinii pozwalają sprawdzić, co sądzą na temat marki jej odbiorcy. Pomagają budować długotrwałe i pozytywne relacje z grupą docelową.

Badania produktu pozwalają spojrzeć na produkt oczami konsumentów, zidentyfikować ich potrzeby i przewidywać oczekiwania. Nasz team ma doświadczenie w badaniu zarówno całkowicie nowych produktów, jak i tych obecnych już na rynku.

Robimy takie ankiety, że ludzie je wypełniają. Docieramy tam, gdzie trzeba, zadajemy istotne pytania i uzyskujemy na nie odpowiedzi. Nasze działania są skuteczne, bo są dopasowane do problemu badawczego i respondentów.

Są takie projekty, w których nie ma czasu na badania, chociaż bardzo by się przydały. Mamy na to sposób. Przeprowadzamy badania CAWI, które pozwalają szybko gromadzić dane i dotrzeć nawet do trudno dostępnych odbiorców.

Dobieramy odpowiednie testy i próby badawcze, przeprowadzamy analizę statystyczną i opracowujemy wyniki wraz z interpretacją. Całość prezentujemy w czytelny sposób w formie raportu. Wzorce i trendy widać jak na dłoni!

STRATEGIA

PLANUJEMY

STRATEGIA

W procesie tworzenia strategii marki działamy dwutorowo. Posługujemy się uznanymi w branży narzędziami i własnymi autorskimi metodami. Takie podejście sprawia, że nasza strategia marki trafia do ludzi, zamiast do szuflady.

Dobra strategia marketingowa jest dla konsumentów, nie dla firm. Nasze wieloletnie doświadczanie i regularnie aktualizowane know-how pozwala nam tworzyć właśnie takie strategie. Zajmujemy się ich prawidłową implementacją i egzekucją.

Dwa słowa: Wielokanałowa komunikacja. Takie podejście do kampanii digital zawsze wygrywa, szczególnie w dłuższym okresie czasu. To jedyny element, który spina całość działań w środowisku, w którym zachodzą nieustanne zmiany.

Dobra strategia social media musi mieć dzisiaj wszystko. Powinna być efektywna, oparta o interakcje, budzić zaangażowanie, dobrze wyglądać, mieć fun factor, robić efekt wow i jeszcze dawać do myślenia. Uff. Całe szczęście, że umiemy w social media.

Chcesz
zlecić projekt?

NASZE

KOMPETENCJE

Jesteśmy full service – zajmujemy się markami kompleksowo. Pełen wachlarz usług realizowanych in house pozwala nam wybrać te najbardziej efektywne.

PRACUJ Z NAMI

I rozwijaj swój biznes.