Elżbieta Życka dyrektorem działu Client Service 

Czyta się: 2 minuty

Do zespołu You’re Welcome z początkiem sierpnia dołączyła Elżbieta Życka. Na stanowisku Account Directora pokieruje działem Client Service. Ela jest odpowiedzialna za rozwój i pracę działu, za utrzymanie relacji z klientami agencji oraz budowanie i rozwijanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.

Elżbieta Życka z branżą reklamową związana jest od wielu lat, 23 lata pracowała w Grupie Radiowej Agory, z czego 20 lat jako Dyrektor Regionalna, uczestnicząc w licznych zmianach i restrukturyzacjach firmy. Jej silna orientacja na cele, wysoka motywacja oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi sprawiły, że prowadzone przez nią zespoły zdobywały wyróżnienia i nagrody. Obecnie za cel zawodowy stawia sobie wysoką efektywność prowadzonych kampanii i projektów crossmediowych.

Ela wraz z zespołami prowadziła projekty m.in. dla: Naos Poland, Ziaja, Iglotech, Rebel, NNV, MTG SA czy Europejskie Centrum Solidarności.

Prywatnie miłośniczka czworonogów i aktywnego spędzania czasu.

Realizujemy konsekwentnie nasz cel, czyli tworzymy taką agencję full service, żeby kadra managerska z Trójmiasta nie musiała jeździć już tak często na spotkania do Warszawy. Idzie nam to całkiem nieźle, ale z Elą z pewnością cel ten zrealizujemy znacznie szybciej!

Cześć Ela! Dobrze mieć Cię na pokładzie.

Jeżeli chcecie dołączyć do zespołu Eli – zapraszamy do rekrutacji


👉Tutaj link do naszej rekrutacji na stanowisko Account Manager: https://www.pracuj.pl/praca/account-manager-gdansk,oferta,1001946954?s=8826cf3c&searchId=c52719d0-126e-11ed-a6b5-17502f71ec74


Nasza prezentacja

Jeżeli, chciałbyś dołączyć do naszego teamu, ale nie znalazłeś stanowiska, na które mógłbyś aplikować 🙄
Nic straconego! 👉Wyślij po prostu, na maila hello@yourewelcome.pl swoje CV z informacją co chciałbyś robić, może i dla Ciebie znajdzie sie miejsce w naszym zespole!