Agencja you're Welcome

Poznaj nas.

Chcemy by działania marek odzwierciedlały świat w którym wszyscy są mile widziani. Różne punkty widzenia są katalizatorem kreatywności. Najlepsze pomysły to te, które najlepiej działają i trafiają ze swoim przekazem do najszerszej grupy ludzi.

Cześć!

JESTEŚMY
AGENCJĄ
INCLUSIVE

Pomagamy markom tworząc kampanie, które przemawiają do wszystkich, projektując produkty dostępne dla wszystkich i dzieląc się historiami, które są zgodne z rzeczywistością.

Wierzymy, że wszystko, co dobre, osiągają tylko ci, którzy chcą włożyć w to pasję, odwagę i kunszt.

20+ ekspertów

2014/2023

Historia warta opowiedzenia

2014

Dobry początek

Mamy małe biuro w „Zieleniaku” i wielkie ambicje. Na 15 metrach kwadratowych, w trzy osobowym składzie wdrażamy je w życie. Siedzimy w mediach i realizujemy nasze pierwsze agencyjne projekty. Szybko rozumiemy, że brakuje na Pomorzu agencji, które świadczą kompleksowe usługi i zaczynamy szlifować full service’owe skille. Umowy o pracę i chęć rozwoju mamy od początku istnienia firmy.

2016

Kolejne kroki

Mamy 5 nowych osób w zespole, znacznie więcej miejsca i klientów. Wydajemy samodzielnie periodyki i mówi się o nas w Trójmieście. 2016 to rok zintegrowanych kampanii o dużych zasięgach i z twarzami znanymi w całym kraju. W naszym portfolio pojawiają się duzi gracze. Współpracujemy między innymi z 4F, Sokołów i Lpp. Życie naszej agencji nabiera tempa.

2018

Idzie nam coraz lepiej

Mamy już na pokładzie 13 osób, przenosimy się do nowego biura i zaczynamy myśleć globalnie. Na 120 metrach kw. obsługujemy 30 klientów i zaczynamy wewnętrzne lekcje angielskiego dla całego teamu. Wprowadzamy do oferty usługi marketingu mix i PR. Realizujemy z powodzeniem działania 360 w digitalu i kampanie telewizyjne. Rok po roku mamy 100% wzrost przychodów!

2020

Niech nas ktoś uszczypnie

To trudny rok. Sytuacja pandemiczna mocno wpływa na życie naszej firmy. Potrzebujemy chwili na zastanowienie – zamykamy agencję. W 3 miesiące przeprowadzamy skuteczny pivot marketingowy, zmieniając profil działalności na full service i przenosząc nasze periodyki do digitalu. Przekwalifikowujemy zespół, zdobywamy nowe kompetencje i dużych klientów. Ten trudny rok staje się przełomowy.

2021

Automatyzacja

Nowe wyzwania, dynamicznie zmiany rynkowe i rosnące potrzeby klientów. Do codziennej pracy wprowadzamy zaawansowane narzędzia, które pozwalają nam uzyskać efekt skali i dalej rozwijać agencję. Rozszerzamy ofertę o możliwość wynajęcia agencji jako zewnętrznego działu marketingu, powiększamy zespół do 14 osób i przenosimy się na 300 metrów kwadratowych.

2022

Akcja reorganizacja

Dalszy rozwój agencji sprawia, że w 2022 roku podejmujemy ważną decyzję o zmianie wewnętrznych struktur firmy i wprowadzeniu odpowiednich procedur. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży i tworzymy działy odpowiadające za kluczowe kompetencje agencji. Zamykamy rok podpisaniem kilku dużych kontraktów i z konkretnym planem na przyszłość. To był dobry rok.

2023

Idzie nowe

To rok dużych zmian. Zadbał o to nasz nowy Dyrektor Kreatywny. Nowy branding, nowa strona i nowa energia do działania. Te zmiany odzwierciedlają jakość z jaką realizujemy projekty, nowe osoby w zespole, który liczy już 20 profesjonalistów i nasze inkluzywne podejście. Dobrze nam z tym i jesteśmy gotowi na więcej. Kolejne piętro czeka, żeby zapełnić je dobrymi pomysłami i ciekawymi projektami.

POZNAJ

NASZ TEAM

Jesteśmy zróżnicowaną grupą specjalistów od marek, którzy mają jeden jasny cel: tworzyć naprawdę świetne prace. Możemy zbudować nowe marki od początku do końca lub ożywić istniejące. Formaty analogowe, cyfrowe, eksperymentalne lub nowe innowacyjne – poradzimy sobie ze wszystkim.

 • agnieszka kulinkowska

  Jak coś postanowi, jest nie do zatrzymania. Lepiej zapnijcie pasy.

  Sprawia, że to wszystko działa. Wymaga jedynie perfekcji, od siebie i innych. Zanim założyła You’re Welcome, pracowała w mediach. Teraz zamiast klientów prowadzi całą agencję. Aga doskonale wie, gdzie jest nasze miejsce – wśród najlepszych agencji w Polsce – z determinacją i uśmiechem dba o to, żebyśmy się tam znaleźli. Kręci ją socjologia i neuromarketing, gdyby mogła, zamieszkałaby w pliku Excel-a.

  Agnieszka Kulinkowska

  CEO

 • elżbieta życka

  Zawsze do celu

  Kieruje działem Client Service naszej agencji. Zanim dołączyła do zespołu, Ela 23 lata pracowała w Grupie Radiowej Agory, z czego 20 jako Dyrektor Regionalna. Jest związana z reklamą od prawie 30 lat, prowadziła projekty dla takich marek jak: Naos Poland, Ziaja, Iglotech, Rebel, NNV, MTG SA czy Europejskie Centrum Solidarności. W codziennej pracy Ela najbardziej lubi kontakt z ludźmi i dobrą kawę.

  Elżbieta Życka

  Account Director

 • adam diakowski

  Musi być kreatywnie

  Ma na swoim koncie 12 lat w branży i współpracę z takimi markami jak Energa, LPP, PGNiG, Torpol, VTS, Rajska Cytrusówka, moyha, 4F czy Phlov by Anna Lewandowska. Poza bogatym portfolio klientów Adam ma też sporo nagród, w tym German Design Award 2018, wyróżnienia na Behance – 4x Graphic Design, 2x Motion Design, nominację European Design Awards i Golden Arrow. Nieszablonowe myślenie to jego specjalność.

  Adam Diakowski

  Creative Director

 • Ezdrasz Gołaszewski

  Nasz człowiek od rzeczy niemożliwych

  Gdyby nie pracował u nas w agencji pewnie for fun przenosiłby góry. Konstruktor, człowiek do zadań specjalnych i jeszcze zna się na finansach. Taki jest właśnie Ezdrasz. U nas w agencji zajmuje się innowacjami, niestandardowymi projektami, AI i CSR. Jeśli akurat czegoś dla nas nie majstruje, można go znaleźć w lodowatej wodzie albo głęboko pogrążonego w myślach – w wolnym czasie medytuje i morsuje.

  Ezdrasz Gołaszewski

  Development Director

 • edyta wojtkowska

  Kawa i humor tylko czarne

  Z mediami jest związana już od czasów studiów. Zrealizowała całkiem sporo ciekawych wolontariatów mediowych i projektów komercyjnych. Edyta pracowała dla takich marek jak Pentel, UHU, Chodzież czy Orbico Polska. Swoje social mediowe szlify zdobywała w dużych i mniejszych agencjach we Wrocławiu, aż w końcu trafiła do Gdańska. Ma duszę podróżnika, dlatego cieszymy się, że udało nam się zatrzymać ją na dłużej.

  Edyta Wojtkowska

  Senior Social Media Specialist

 • Marika Kłuskiewicz agencja you're welcome

  Lubi wyzwania i zna się na rzeczy

  Nieskończone pokłady energii i poczucia humoru. Marika prowadzi u nas projekty, jej specjalność to CSR i EB. Ma ponad 10 lat doświadczenia w branży, w tym czasie pracowała dla takich marek jak: Energa Invest, Bosch, ING, Motiv czy Zoeller Group. Kocha Szkocję, piesze wędrówki po Bieszczadach i rowerowe po całej reszcie Polski, psytrance oraz fotografię.

  Marika Kłuskiewicz

  Account Manager

 • Michał Dąbrowski agencja You're Welcome

  Koncertowa realizacja projektów

  Od lat robi dla nas strony internetowe, programy i aplikacje. Idzie mu to tak dobrze, że od ponad roku robi to już tylko dla nas. Nasi klienci w końcu mają go na wyłączność! Michał ma ponad 20 lat doświadczenia w branży. W chwilach wolnych od pracy działa jako producent muzyczny lub rozwija wyobraźnię przestrzenną grając w szachy.

  Michał Dąbrowski

  Full Stack Developer

 • joanna urbańska agencja you're welcome

  Wszystko idzie jak z nut

  Realizacja projektów i poczucie humoru jest u Asi zawsze w punkt. Nic dziwnego, że nasi klienci za nią przepadają. Jest szybka i skuteczna w działaniu. W naszej agencji obsługuje takie marki jak: Pokemon Polska, National Geographic, Squishmallows, Bing, Miraculous, Żółwie Ninja czy Make It Real. Zawodowo dowozi ASAP-y, zaklina klientów i trzyma się deadline-ów. Jak akurat tego nie robi, zachwyca w zespole pieśni i tańca.

  Joanna Urbańska

  Account Manager

 • paulina sychowska agencja you're welcome

  Duży spokój i jeszcze większa estetyka

  Ukończyła ASP i od 12 lat jest związana z projektowaniem graficznym, zawodowo i prywatnie. Bo jeśli Paulina nie projektuje akurat KV dla naszych klientów, realizuje własne projekty – plakaty i sitodruki. Jeżeli chcecie zbić piątkę z Pauliną, wpadnijcie do nas albo na Targi Plakatu.

  Paulina Sychowska

  Graphic Designer

 • W SoMe czuje się, jak ryba w wodzie.

  Zanim przeszła do naszej agencji pracowała w fundacji humanitarnej, w której odpowiadała m.in. za marketing. Jej mocna strona to wysokie zaangażowanie. Własne, w realizowane projekty i odbiorców, w wynikach kampanii, które Pola dla nas prowadzi. Jeśli akurat nie śledzi, co nowego dzieje się w social-ach, poluje na nowe gastro trendy i smaki do restauracji i pensjonatu, który pomaga prowadzić rodzicom.

  Paulina Rulińska

  Social Media Specialist

 • zuzanna harmacińska agencja you're welcome

  Demon performance’u i copy

  Przewiduje wyniki kampanii tak dobrze, że czasem podejrzewamy ją o ciemne moce. Zuza ma parę dobrych lat doświadczenia z domów mediowych i agencji. Szlifowała swoje perfomance’owe skille przy większych i mniejszych kampaniach dla takich marek jak: Dethleffs, Gasmet, ColliCare Logistics, DIF Broker, Zalaris, SoRoTo czy Motty Polska. Buduje zasięgi i widoczność marki w Internecie jak zła!

  Zuzanna Harmacińska

  Performance & Content Marketing Specialist

 • bartłomiej lewicki

  W SEO nie ma sobie równych

  Siedzi w branży od ponad 10 lat. W tym czasie wziął udział w ponad 100 projektach internetowych. Pracował dla takich marek jak: Orange, T-Mobile, Plus, Play, Netia, RTV EURO AGD, PGR, BNP Paribas, Huawei, Tauron, Samsung, Bosch, Whirpool, Electrolux, Siemens, Amica, Ministerstwo Edukacji, Ministerstwo Cyfryzacji czy Ministerstwo Środowiska. Napisalibyśmy coś więcej, ale skończyło nam się miejsce.

  Bartłomiej Lewicki

  Digital Marketing & E-commerce Expert

 • adrian kulesza agencja you're welcome

  Na wszystko ma plan, tyle że zdjęciowy

  Patrzy na świat przez obiektyw. Realizuje dla nas sesje zdjęciowe, filmy reklamowe i produktówki. Adi zajmuje się profesjonalnie produkcją foto i video od 8 lat, w tym czasie pracował dla takich marek jak: Adidas, Porta, Oppo, Empik, Baltic Games, Perła czy Diverse. Z takim doświadczeniem nic dziwnego, że wie, jak pokazać produkty i marki w korzystnym świetle.

  Adrian Kulesza

  Photographer

 • Karolina

  Nie ma projektów niemożliwych

  Zanim trafiła do Trójmiasta, pracowała w dużych agencjach w Krakowie i Warszawie. Karolina ma ponad 13 lat doświadczenia i współpracowała z takimi markami jak: L’Oréal, ABB, PGNiG, Instytut Książki, PGE Energia Ciepła czy Ducati Polska. Jej specjalność to branding, CSR, projekty IT, kampanie wizerunkowe i edukacyjne. Wychodzi z założenia, że wszystko da się zrobić, jeśli dobrze się to zaplanuje.

  Karolina Bąkowicz

  Senior Account Manager

 • Arina

  Cicha woda, która brzegi rwie

  Nasza agencyjna oaza spokoju. Nawet najbardziej zaawansowane projekty graficzne realizuje w mgnieniu oka. Trudno się dziwić, skoro przez ostatnie lata szlifowała swój talent nie tylko na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, ale także pracując dla takich marek jak D&FISHER CO LIMITED, UHU i odbywając staż w Anglii. Prywatnie pasjonatka malarstwa i właścicielka cavalier king charles spaniela – Rafaelli, której obecność w biurze wywołuje powszechny okrzyk radości.

  Arina Zhushman

  Graphic Designer

 • Natalia

  Specjalistka od zadań specjalnych

  Natalia to prawdziwy multitasker. Ogarnie dosłownie wszystko – od wprowadzania spółki na giełdę po organizację eventów i wyjazdów służbowych. Jako osobny task obrała sobie także dbanie o to, by codziennie nas czymś miło zaskoczyć. Zanim trafiła do naszej agencji pełniła m.in. funkcję kierowniczki biura zarządu w spółce akcyjnej. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania.

  Natalia Korczyńska-Majewska

  Office & People Manager

NASZ WORKFLOW

Profesjonalne narzędzia

Pracujemy na narzędziach, z których korzystają międzynarodowe agencje. Stawiamy na optymalizację pracy i sprawdzone źródła pozyskiwania danych. Dzięki temu mamy więcej czasu na kreatywne pomysły.

Nasze biuro

YOU're Welcome

KLIENCI

Jesteśmy dumni mogąc pracować z liderami swoich branż.
Z większością naszych klientów współpraca trwa

nieprzerwanie od wielu lat.

Paweł Podwojewski
CEO

Realizowane zadania z zakresu Employer Branding znacząco poprawiły naszą pozycję na rynku.
Pełna transparentność You’re Welcome i wspaniały zespół sprawiają, że jest to doświadczenie wykraczające poza standard współpracy.

Adrianna Mysiak
Marketing Manager

Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do klienta. Umiejętność pracy pod presją czasu. Pozostawanie w stałym kontakcie zarówno przed eventem, jak i w trakcie jego trwania.

Joanna Jerenkiewicz
Właściciel

Mamy ogromną przyjemność polecić agencję You’re Welcome oraz potwierdzić wysoką skuteczność prowadzonych działań marketingowych. Specjaliści skutecznie zwiększają ruch na witrynie oraz sprzedaż. Dzięki kampaniom produktowym, prowadzonym na terenie całej Polski, zwiększyła się liczba sprzedanych produktów, zachowując niski koszt pozyskanej konwersji.

Frederik Lösch
Marketing Manager

Ambitious, creative and always helpful. They offer a great variety of graphic design and programming solutions. It is a pleasure to work with them.

Maciej Wyskiel
Dyrektor Hotelu

Na podstawie współpracy z You’re Welcome w zakresie jednego z bardziej newralgicznych elementów, jakim jest identyfikacja wizualna, rekomendujemy You’re Welcome firmom zainteresowanym tego typu usługami. Bez wątpienia zasługują na zaufanie, zapewniając klientowi komfort bezpieczeństwa, elastyczne i profesjonalne podejście, nieszablonowe pomysły, dużo życzliwości i w pełni pozytywną atmosferę.

Monika Pozorska
Właściciel

Agencja reklamowa You’re Welcome zrealizowała dla mnie promocję butiku w Gdańsku. Wszystko odbyło się tak, jak zakładała umowa. Z przyjemnością rekomenduję firmę reklamową You’re Welcome jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Dagmara Rybicka
Communication Manager

Niezawodność, doświadczenie i kreatywność poparte rzetelnością – tak mogę podsumować kolejny rok współpracy. You’re Welcome to w mojej ocenie ścisła czołówka, która zasługuje na status lidera. Elastyczność i doskonały kontakt pozwalają na poczucie bezpieczeństwa. Bardzo polecam!

Arkadiusz Statkiewicz
Marketing Manager

Agencja You’re Welcome jest bardzo dobrym partnerem biznesowym. Stworzyli dla nas świetnie konwertującą stronę internetową, a działania SEO nieustannie usprawniają naszą widoczność. Ich sposób prowadzenia naszego profilu na Facebooku i Instagramie jest oryginalny, tworzone reklamy i ich optymalizacja pomagają w skuteczniejszej promocji oferty na rynku Trójmiejskim. Działamy razem od ponad 3 lat.

PRACUJ Z NAMI

I rozwijaj swój biznes.