Paulina Rulińska agencja You're Welcome

Awans Poli!

Dzieje się – i to wiele dobrego. Utalentowane osoby w naszej agencji bardzo szybko awansują. Jedną z nich jest Pola!

Autor:

Sumienna, odpowiedzialna i baaardzo zaangażowana – właśnie taka od zawsze jest nasza Pola, która w listopadzie zeszłego roku dołączyła do naszej agencji jako Junior Social Media Specialist. Już wtedy czuliśmy, że wskoczenie na wyższy level to dla niej tylko kwestia czasu.

Miło nam poinformować że Paulina Rulińska, zwana przez wszystkich Polą, awansowała na stanowisko Social Media Specialist w agencji You’re Welcome.

Nasza specjalistka jest z nami już ponad rok – weszła w świat mediów społecznościowych jak burza, szybko ogarniając nawet najbardziej złożone tematy. Z ogromną przyjemnością obserwujemy jej ciągły rozwój oraz zdobywanie nowych skilli.

Pola jako Social Media Specialist dalej zajmuje się kampaniami płatnymi w SoMe, influencer marketingiem i mediami społecznościowymi naszych klientów, choć poszerzyła pole swoich działań. Odpowiada teraz między innymi za tworzenie strategii komunikacji w SoMe. Dodatkowo oprócz Facebooka, Instagrama i LinkedIna prowadzi od niedawna także kanały na TikTok’u – i idzie jej to naprawdę świetnie.

Polu, ściskamy Cię, gratulujemy oraz życzymy dalszego rozwoju na ścieżce zawodowej! Cheers!

Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej