you're welcome wspiera WOŚP

Wesprzyj eSkarbonkę You’re Welcome dla WOŚP

Plan jest jeden – ma być naprawdę ciężka! Pomożecie nam zapełnić tegoroczną skarbonkę You’re Welcome dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Autor:

Lubimy robić dobre rzeczy. Dlatego rozpoczęliśmy właśnie zbiórkę pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy z Was może dołożyć do naszej skarbonki coś od serca – zarówno tej stacjonarnej, która znajduje się w naszym biurze, jak i tej wirtualnej! Pomagajmy razem tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

“Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci oraz dorosłych!”

To już 32. edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki jest wsparcie polskich oddziałów pulmonologicznych – zarówno dziecięcych, jak i tych dla dorosłych. Z zebranych datków zakupiony zostanie sprzęt dedykowany diagnozowaniu, monitorowaniu i rehabilitacji pacjentów z chorobami płuc. 

W zeszłym roku WOŚP zebrał 243 259 387,25 złotych, które przeznaczono na zakup 71 500 tysiąca urządzeń medycznych do walki z sepsą. Jesteśmy pewni, że w tym roku pobijemy wspólnie ten wynik!

Halo, nie śpimy, zbieramy!

Akcja będzie miała swój wielki finał już 28 stycznia! Z tej okazji w naszym biurze znajduje się już skarbonka, którą konsekwentnie wypełniamy. Czasu nie jest dużo, a plan mamy ambitny – ma być pełna po brzegi i bardzo ciężka, tak, że nawet nasz Majk (były kulturysta) będzie miał problem, by ją podnieść. Pomożecie?

Jeśli będziecie w okolicach Żabianki, serdecznie zapraszamy na kawę. Przygotowaliśmy także eSkarbonkę, jeśli jest to dla Was wygodniejsza opcja. Poniżej załączamy link, w którym możecie znaleźć naszą wirtualną.

eSkarbonka agencji You’re Welcome dla WOŚP

Pamiętajcie – liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest. Będzie nam niezmiernie miło, gdy dołączycie do zbiórki agencji You’re Welcome. O naszym wspólnym wyniku poinformujemy Was już 29 stycznia – na naszych mediach społecznościowych. Stay tuned! 😀

eSkarbonka WOŚP You're Welcome
Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej