WSB Merito

Jesteśmy partnerem biznesowym WSB Merito w Gdańsku i Gdyni!

Dzięki wzajemnej współpracy z Wyższą Szkołą Bankową Merito możemy nieść realny wkład w rozwój kierunków powiązanych z reklamą! Dowiedz się szczegółów na temat naszej kooperacji.

Autor:

Kombinacja dzielenia się tajnikami profesjonalnego marketingu z młodymi adeptami tej sztuki oraz posiadanie realnego wpływu na rozwój nauk o reklamie to ścisła czołówka naszych priorytetów. Dzięki wzajemnej współpracy z Wyższą Szkołą Bankową Merito (dawniej Wyższa Szkoła Bankowa) w Gdańsku i Gdyni, mamy możliwość maksymalnie realizować się na obydwu tych płaszczyznach.

WSB Merito x You’re Welcome

W 2022 roku — według miesięcznika „Perspektywy” — Wyższa Szkoła Bankowa Merito w Gdańsku została uznana w ogólnopolskim rankingu jako nr 1 na Pomorzu wśród uczelni niepublicznych. Ocena ukształtowała się w oparciu o wiele kryteriów — m.in. sukcesy absolwentów na rynku pracy i potencjał dydaktyczny, a także innowacyjność i… współpracę z biznesem. Dla WSB Merito łączenie sfery akademickiej z biznesową to klucz do jak najlepszego przygotowania studentów do ich przyszłej ścieżki zawodowej. Możemy śmiało powiedzieć, że w 100% podzielamy to stanowisko.

Jako agencja marketingowa 360 mamy zaszczyt ogłosić, że rozpoczynamy właśnie współpracę z WSB Merito na zasadzie partnerstwa. To dla nas szczególnie istotna kooperacja, ponieważ od wielu lat konsekwentnie dążymy do tego, aby agencja You’re Welcome była firmą niosącą nową jakość w świat reklamy. Teraz możemy dołożyć naszą cegiełkę także do tak ważnego procesu, jak kształcenie nowych marketerów. 

Mamy realny wkład w przyszłość marketingu

Co wchodzi w skład naszej wzajemnej współpracy z WSB Merito? Przede wszystkim — pracujemy nad podjęciem wspólnych działań, mających na celu dopasowanie programów studiów do potrzeb dzisiejszego rynku pracy. 

Dodatkowo już działamy w kwestii wykorzystania naszego wieloletniego doświadczenia agencyjnego, aby aktywnie tworzyć wraz z Wyższą Szkołą Bankową nowe specjalizacje studiów — jak najlepiej dopasowane do współczesnych potrzeb rynkowych. Nasi specjaliści będą mieli także możliwość prowadzenia wybranych, pojedynczych zajęć dydaktycznych na uczelni. Jak myślicie — kto z naszej ekipy jako pierwszy będzie wcielał się w rolę wykładowcy? 😉

Przygotowujemy się także do wspólnej organizacji szkoleń, seminariów, a także warsztatów i konferencji, które będą poświęcone branży marketingowej. To tylko część celów, które mamy zamiar zrealizować w najbliższym czasie wspólnie z naszym partnerem akademickim. Słowem — będzie się działo i będzie głośno!

Teoria i praktyka marketingu w jednym — You’re Welcome

Będziemy wraz z WSB Merito współpracować w oparciu o system kształcenia dualnego, dzieląc między sobą obowiązki związane z edukacją studentów. Wiemy, że teoria musi być podparta solidną dawką praktyki, dlatego studenci będą mogli dokładnie poznać, jak wygląda praca w agencji marketingowej full service — od zaplecza. Praktyki w naszej agencji to świetna okazja dla wielu studentek i studentów, by odkryć złożony świat profesjonalnego marketingu i stać się w przyszłości jego częścią.

Niektóre praktykantki i praktykanci będą mieli również okazję zostać z nami na stażu. Z wybranymi będziemy również rozmawiać o możliwości podjęcia u nas pracy na etacie.

Zachęcamy do śledzenia naszej wzajemnej współpracy z WSB Merito — naszym partnerem akademickim! 🙂

Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej