wigilia pracownicza 2023

Witamy na brazylijskiej uczcie wigilijnej

Rok 2023 to był… rok pełen wrażeń i nowych wyzwań, a przecież to lubimy w You’re Welcome najbardziej! Tym bardziej dobrze jest móc we wspólnym gronie wychylić toast za to, co było i za to, co będzie.

Autor:

Brazylijskie rarytasy prosto z grilla przeplatane polskimi potrawami świątecznymi, wyśmienite towarzystwo, odrobina tańców, kropelka cachaçy lub Ambera i wspólnie spędzony czas, który minął w oka mgnieniu. Jak dokładnie wyglądała nasza tegoroczna wigilia firmowa?

Wigilia firmowa inna niż wszystkie

Jako że nie lubimy nudy, tę wigilię pracowniczą spędziliśmy w miejscu, które było niczym teleport do słonecznej Ameryki Południowej. Restauracja Pousada Kumaki znajduje się na obrzeżach Gdańska. Cisza, spokój, stadnina koni i piękna, przeszklona restauracja z ogromnym grillem wewnątrz. Czego chcieć więcej?

wigilia pracownicza You're Welcome
wigilia pracownicza you're welcome

Właścicieli tego urokliwego miejsca poznaliśmy już w 2018 roku przy okazji tworzenia jednego z numerów czasopisma Magazyn Together – tym bardziej miło było nam zawitać tam ponownie – tym razem w o wiele większym gronie.

Całą ekipą ulokowaliśmy się w przeszklonym patio, które było dla nas przygotowane na wyłączność, powitaliśmy serdecznie osoby towarzyszące naszych współpracowników i zaczęliśmy wielką biesiadę. Zaczęło się od przemowy Agi, życzeń i prezentów. W tym roku naprawdę byliśmy grzeczni i w paczuszkach znaleźliśmy między innymi brazylijskie trufle oraz trunki. Dziękujemy, Aga! 

you're welcome agencja wigilia
wigilia pracownicza agencja marketingowa you're welcome

Wigilio, trwaj!

Dalszy program wieczoru zakładał klasyczny barszcz z uszkami, następnie przystawki do wyboru z nutą brazylijskich akcentów. Danie główne było dla nas całkowitą odskocznią od wigilijnej tradycji. Była to… Churrascaria, czyli forma all you can eat prosto z Brazylii. Zaopatrujecie się w dodatki do dania głównego przy bufecie szwedzkim, a gdy siadacie z powrotem do stołu, kelnerzy albo grill master częstują Was grillowanymi specjałami, które są nabite na specjalne szpikulce. Efektownie i naprawdę pysznie!

wigilia pracownicza agencja marketingowa
you're welcome wigilia

Do tego wszelkie rodzaje wina – w tym i bezalkoholowe – open bar z kilkoma wysokoprocentowymi opcjami do wyboru – w tym oczywiście kilka propozycji z wykorzystaniem cachaçy… Coś nam się wydaje, że to będzie naprawdę długa impreza. Jak zwykle… 😜  

Samba de Janeiro!

No i słowo się rzekło. Natalia – jak ma to w zwyczaju – rozkręciła nasze towarzystwo. Funkcja DJ’a przypadła naszemu stażyście Marcinowi, który jak zwykle nie zawiódł. I zaczęła się prawdziwa impreza, która trwała do północy, ale jej szczegóły to już tradycyjnie nasza słodka tajemnica. 😉

wigilia pracownicza you're welcome 2023
wigilia pracownicza you're welcome
wigilia pracownicza agencja you're welcome

To był rok wielu ambitnych projektów i wewnętrznych zmian na lepsze. Uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową, zrealizowaliśmy mnóstwo pasjonujących projektów, zatrudniliśmy wielu świetnych specjalistów, którzy są teraz częścią naszego szalonego zespołu – Hubercie, Natalko, Paulinko, Ado, Klaudio – serdecznie witamy Was na naszym pokładzie. Naprawdę długo moglibyśmy wymieniać.

Dziękujemy wszystkim, którzy w 2023 roku współtworzyli z nami nową jakość w trójmiejskim marketingu. W 2024 rok wkraczamy rytmicznym krokiem – uprzedzamy, będzie o nas jeszcze głośniej!

wigilia pracownicza agencja you're welcome
wigilia pracownicza you're welcome agencja
wigilia pracownicza you're welcome
Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej