social media Edyta Wojtkowska

Edyta awansowała!

Pamiętacie nasz ostatni artykuł blogowy, w którym przedstawiliśmy Wam naszą specjalistkę social media? Otóż wiele się od tego czasu zmieniło!

Autor:

Szybki update – co u nas słychać? Wiwaty i słowa uznania. Pamiętacie nasz ostatni artykuł blogowy, w którym przedstawiliśmy Wam naszą specjalistkę social media? Otóż wiele się od tego czasu zmieniło – i to w całkiem niedługim czasie. 🙂

Miło nam ogłosić, że Edyta Wojtkowska stała się starszą specjalistką od mediów społecznościowych w agencji You’re Welcome. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz świetnym wynikom w pracy, wskoczyła na wyższy level!

Edyta jest z nami już ponad 1,5 roku – od tego czasu nie sposób zliczyć wszystkich projektów, w których nasza specjalistka miała swój wkład. Dziś już wiemy, że rzeczy niemożliwe Edyta robi po prostu od ręki, a na cuda trzeba tylko chwilkę poczekać. 😉

Nasza Senior Social Media Specialist dalej dba o profile w mediach społecznościowych naszych kluczowych klientów oraz planuje i realizuje dla nich efektywne kampanie reklamowe w SoMe, robiąc to, w czym czuje się najlepiej. Od teraz oficjalnie, jako głowa naszego działu social media – zarządza także zespołem i reprezentuje naszą agencję na ważnych wydarzeniach.

Gratulujemy, Edytko i życzymy dalszego rozwoju na ścieżce zawodowej! 

Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej