marketing_fmcg_browar_amber

Marketing FMCG – Browar Amber i agencja You’re Welcome

Agencja You’re Welcome powitała na pokładzie wyjątkowego klienta – Browar Amber! Jaki zakres usług marketingowych będziemy realizować?

Autor:

Rozpoczynamy działania marketingowe dla klienta z branży FMCG – Browaru Amber – jednego z najbardziej renomowanych browarów w Polsce.

Eksplozja piwowarskich smaków i marketingowej magii

Teraz to już oficjalne. Wkraczamy do świata ekspertów browarniczych ze swoim niewyczerpanym zasobem kreatywności i szalonych pomysłów. Właśnie zostaliśmy wybrani na partnera Browaru Amber w zakresie komunikacji w social mediach!

Czego możecie oczekiwać od naszej współpracy? Szykujcie się na prawdziwy skok w piwne głębiny. Jesteśmy gotowi pokazać światu, że piwo to nie tylko napój, ale i dopracowane do ostatnich szczegółów dzieło sztuki – zwłaszcza gdy mówimy o złotym trunku od Browaru Amber.

Rodzinny browar z okolic Gdańska o światowej sławie

Browar Amber jest jednym z najbardziej znanych producentów piwa rzemieślniczego, a jego historia sięga lat ‘90 ubiegłego wieku. Swoje receptury opiera o browarnicze tradycje Pomorza, a główne miejsce produkcji mieści się w Bielkówku pod Gdańskiem. Stamtąd produkty sygnowane logiem browaru dystrybuowane są nie tylko na skalę krajową, ale i zagranicę, gdzie zdobywają uznanie największych piwoszy.

Browar Amber łączy z naszą agencją nie tylko wspaniale zapowiadająca się współpraca, ale także m.in. silne przywiązanie do pomorskiego regionu. Współpraca z tym klientem to dla nas duże wyróżnienie, do którego podchodzimy pełni pasji i nowych, niesztampowych pomysłów. 

Wyczekujcie prawdziwej rewolucji na scenie marketingu branży piwowarskiej. Razem odkryjemy nowe horyzonty piwnych doznań, tworząc niezapomniane kreacje. Bądźcie z nami w tej szalonej, pełnej smakowych uniesień podróży!

Śledźcie owoce naszej pracy!

Zaglądajcie na nasz blog, gdzie będziemy uchylać rabka tajemnicy o współpracy. Koniecznie zaobserwujcie także profile społecznościowe Browaru Amber, gdzie zobaczycie efekty pracy naszej agencji i gdzie na bieżąco będziemy Was informować o wydarzeniach i nowościach.

Przygotujcie się na to, że Browar Amber i agencja You’re Welcome wkrótce podyktują zupełnie nową jakość w marketingu dla branży FMCG. Do zobaczenia!

Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej