dzień gofra w agencji You're Welcome

Benefitów w pracy nigdy dość!

Jak przysłowiowe pączki w maśle… Zwiększenie komfortu pracy, dbanie o rozwój i zdrowie pracowników – jak robi to nasza agencja?

Autor:

Dzieje się! Naturalną koleją rzeczy jest, że intensywny rozwój firmy idzie w parze z rozwojem jej pracowników. Tak właśnie jest w You’re Welcome i według nas tak powinno być zawsze i wszędzie. W końcu nie samą pracą człowiek żyje. Zawsze warto pomyśleć o sobie albo oddać się w ręce pracodawcy, który wie, jak zadbać o swój zespół. Zwiększenie komfortu pracy, dbanie o rozwój i zdrowie pracowników – jak robi to nasza agencja?

Będziemy sportowcami – kiedyś…

W zdrowym ciele, zdrowy duch! Tak, tak! Wszyscy chętni dostali dostęp do kart MultiSport. Teraz prawdopodobnie należałoby napisać, że codziennie przed pracą biegamy na bieżni, machamy sztangami albo przepływamy przynajmniej dziesięć basenów. Cóż, rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Owszem, dysponujemy kartami, ale większość naszego zespołu zatrzymała się właśnie na tym etapie. Większość, ale nie wszyscy. Agnieszko, Ezdraszu, Asiu, Agatko – jesteście naszymi bohaterami! Nie wiemy, jakie siły Wami kierują, że jesteście w stanie skoro świt lub zaraz po pracy chodzić na siłownię… I to regularnie…

Nadzieja umiera jednak ostatnia, więc wszyscy wierzymy, że przyjdzie czas, kiedy dołączymy do naszych sportowców i… morsów! Ezdraszu, nasze uszanowanie!

Będziemy poliglotami

Z językami jak jest, każdy wie – warto jakiś znać. Dlatego w You’re Welcome skwapliwie korzystamy z okazji, jaką daje nam firma, finansując nam angielski i to w godzinach pracy. Spotkania z Justinem zawsze są miłym przerywnikiem dnia codziennego, a do tego – choćbyśmy nawet próbowali – po polsku wtedy nie mówimy. Z jednej prostej przyczyny – Justin jest Amerykaninem i polskiego po prostu nie zna.

język angielski You're Welcome praca

Zawsze korzystamy z lekcji, które prowadzone są przez native speakerów. Co jak co, ale kontakt z osobą, dla której język angielski jest językiem ojczystym, daje naprawdę dużo. Aby oswoić się z różnymi akcentami, od czasu do czasu korzystamy także ze spotkań z innymi anglojęzycznymi nauczycielami. Steve, pozdrawiamy Cię serdecznie!

Będziemy zdrowi

Podobno nie wypada się chwalić, ale jest czym i człowiek najzwyczajniej nie może się powstrzymać. Najnowszy bonus, jaki wpadł nam przy okazji pracy w You’re Welcome, to pakiet medyczny od LUX MED. Każdy z nas mógł wybrać interesujący go zakres usług, a agencja pokryła 80% jego kosztu.

Teraz wszyscy nie tylko jesteśmy obstawieni specjalistami chyba z każdej dziedziny medycyny, ale również kompleksowo ubezpieczeni – dzięki pakietom od PZU. Dobrze to wymyśliłaś, Agnieszko. Z takim zapleczem mało kto wyląduje na zwolnieniu lekarskim.

Ogólny błogostan

Kiedy w pracy osiągasz szeroko pojęte poczucie błogostanu, możesz być pewny, że jest dobrze… Bywa to jednak niebezpieczne, bo potrafi sprawić, że w pracy zaczynasz się czuć jak w domu… No cóż, u nas mleko już się wylało… Trzymając się tematu mleka, prawdziwym komfortem jest znaleźć w firmowej lodówce i to migdałowe, i to bez laktozy, i to pełnotłuste – do wyboru, do koloru, gdyby komukolwiek przyszło do głowy przejść np. na weganizm.

Agencja You're Welcome benefity

Herbaty od zielonych, przez czarne, na dziesiątkach owocowych kończąc. Kawy, miody – i dalej mówimy tu o You’re Welcome, a nie o kawiarni. 😉 Imprezy integracyjne, owocowe dni czy hucznie obchodzony Dzień Pizzy, Tłusty Czwartek, Dzień św. Marcina – szczególnie uwielbiamy święta związane z jedzeniem, bo wtedy nasz kuchenny stół ugina się od pyszności. W dodatku wszystko stawia Szefowa, więc nic tylko żyć, nie umierać. 😀

Agencja You're Welcome Tłusty Czwartek

Nasza Office Managerka Natalka doskonale zdaje sobie sprawę, że do jedzenia nie trzeba nas zbytnio zachęcać… Dlatego cyklicznie organizuje dla nas Dni Gofra i robi owocowe koktajle. No tak to można pracować!

Jesteśmy wyspani – czasami…

Kolejny atut, który szczególnie doceniamy, to elastyczny czas pracy. W końcu, kto go nie lubi? 😉 W biurze możemy się pojawić między godziną 7 a 10 rano. Wiele osób dojeżdża z najróżniejszych zakątków Trójmiasta, dlatego tym bardziej lubimy ten zapisek w regulaminie – stanie w korku jest wtedy już tylko irytujące, a nie dodatkowo stresujące.

Oczywiście mamy w naszym zespole także ranne ptaszki, które dzięki elastycznym godzinom, mogą zacząć pracę skoro świt i szybko ją skończyć. Arina przychodzi do biura codziennie punkt 7 rano. Fajrant o 15… Rozumiecie to? Codziennie obiecujemy sobie, że będziemy jak Arina, ale niestety – na obietnicach zazwyczaj się kończy.

Jesteśmy na bieżąco

Oczywiście nie tylko kulinariami i dłuższym spaniem żyje You’re Welcome. Mamy dostęp do całej prasy branżowej, platform i kursów. Bierzemy również udział w branżowych konferencjach, co na bieżąco relacjonujemy w naszych mediach społecznościowych. Jeśli ktoś widzi dla siebie możliwość rozwoju, dokształcenia się, drzwi do wszelkich kursów zawsze są otwarte. Agencja przewidziała dla każdego pracownika 2000 złotych rocznie na rozwijanie umiejętności. A tego nigdy za wiele!

Jakieś przykłady? Pewnie! Ostatnio nasz dział social media brał udział w największym festiwalu dla internetowych twórców w Polsce – See Bloggers Łódź 2023. Z kolei Ela i Zuza wzięły na początku czerwca udział w wydarzeniu organizowanym przez Wirtualną Polskę – WP Road Show w Gdańsku. A to wszystko zaledwie na przestrzeni czerwca.

Uff, dobrnęliśmy chyba do końca! Trochę tego było, a to i tak nie wszystko. Mamy też dobrą wiadomość dla każdego, kto szuka w życiu małej-dużej zmiany na lepsze. W zakładce „Kariera” znajdziecie aktualne oferty pracy w agencji You’re Welcome. Łapcie, póki ciepłe! 😉


Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej