wigilia pracownicza agencji

Wigilia pracownicza według You’re Welcome – edycja 2022!

Jak to robimy, że z każdym rokiem nasza wigilia pracownicza jest coraz fajniejsza? Mamy na to swoje sprawdzone sposoby… Poznaj nasz przepis i zobacz relację z wigilii pracowniczej 2022! Nie ma za co.

Autor:

Siarczysty mróz i zacinający śnieg nie powstrzymały nas przed dopełnieniem corocznej tradycji… I wiecie co? Jako że to już nasza dziewiąta wspólna wigilia pracownicza, chyba najwyższa pora na podzielenie się kilkoma protipami. A co! Jak sprawić, by wigilia pracownicza była z każdym rokiem coraz fajniejsza?

Zacznijmy od podstaw – doborowe towarzystwo to podstawa

Z tym nigdy nie ma u nas problemu – i dbamy o to, by nasza grupa rosła w oczach! W tym roku przy wspólnym, naprawdę długim stole zasiedliśmy w gronie powiększonym o kilkoro osób, które dołączyły do nas na przełomie listopada i grudnia.

agencja you're welcome

Eleganccy, odświętnie wyszykowani i pełni pozytywnej energii – pomimo naprawdę pracowitego tygodnia, który właśnie dobiegał końca – rozpoczęliśmy wielkie świętowanie i wigilijną integrację! 

Nastał czas gorących rozmów, wielu uśmiechów, ciekawych historii z życia zawodowego i prywatnego, a także serdecznych i co najważniejsze – szczerych życzeń prosto z serca. Bo od zawsze najważniejsi w naszej agencji są ludzie i to oni tworzą jej atmosferę – nie tylko od święta. 

Wigilia pracownicza – gdzie się bawić?

W tym roku na naszą wigilię pracowniczą wybraliśmy lokal w Gdańsku Stoczni – Oria Magic House i z ręką na sercu musimy przyznać, że było tam naprawdę magicznie. Z chęcią wrócimy tam w naszym wesołym gronie przy najbliższej nadarzającej się okazji.

wigilia pracownicza lokal
wigilia pracownicza napoje
Oria Magic House wigilia pracownicza

Znakomita zupa rakowa, kaczka czy babka ziemniaczana to dopiero początek… Później było już tylko lepiej – zwłaszcza jeśli chodzi o bardzo długą kartę przepięknie serwowanych drinków. Warto wspomnieć, że były także dostępne w wersji bezalkoholowej dla kierowców. Bartek przetestował wszystkie bezprocentowe opcje i ich najwyższa jakość została przez niego zatwierdzona. A jako że ufamy ludziom od SEO – wierzymy jego rekomendacjom także prywatnie. 😉

Artystyczna oprawa miejsca, niebanalny wystrój, jakość serwowanych dań i napojów, ale przede wszystkim przesympatyczna obsługa – wszystko to sprawiło, że na pewno długo będziemy wspominać to wydarzenie. 

Ciekawe gdzie wywieje nas w przyszłym roku? Mapa gastronomiczna Trójmiasta jest naprawdę ciekawa i rozległa – mamy jeszcze dużo miejsc do wspólnego odwiedzenia. Na pewno będziemy na bieżąco informować Was o naszych odkryciach.

zabawa wigilia pracownicza
wigilia pracownicza

Niespodzianki pod firmową choinką

Byliśmy bardzo grzeczni w tym roku, to nie ulega wątpliwości, patrząc na zawartość tegorocznych paczuszek od Mikołaja. Pod naszą choinką firmową znaleźliśmy między innymi przepiękne świece zapachowe marki WoodWick. Na pewno umilą nam niejeden zimowy wieczór. Było także dużo słodkości i trunków o niebanalnych smakach. Dla każdego coś miłego!

Była także jak co roku uroczysta przemowa Agnieszki, podziękowania oraz dużo miłych słów. Nawet nie zorientowaliśmy się kiedy minęły te wszystkie godziny i lokal był powoli zamykany. Na szczęście nasza ekipa zawsze da radę wszelkim przeciwnościom losu! Niektórzy z nas bawili się do późnych godzin nocnych, ale o tym może przy okazji innego wpisu…

Pozytywna grupa ludzi połączonych wspólną pasją, super lokal i wiele miłych słów oraz gestów – oto nasz przepis na najlepszą wigilię pracowniczą ever. Nie ma za co. You’re Welcome. 

wigilia pracownicza
wigilia firmowa
wigilia pracownicza prezenty
Zuzanna Harmacińska

Zobacz więcej